eko

Wszystko wskazuje na to, że wjazd do Międzyzdrojów niebawem zmieni swoje oblicze. Centrum konferencyjne, czterogwiazdkowy hotel na ponad 220 pokoi, centrum SPA, basen staną vis-a-vis planowanego przez urzędników nowego ratusza! – Uważam, że to jest świetny pomysł, żeby naprzeciwko ratusza powstał czterogwiazdkowy hotel. Same korzyści dla gminy z tytułu podatku od nieruchomości to ponad 0,5 mln złotych z tytułu podatku od nieruchomości plus opłaty miejscowe – wylicza Mateusz Flotyński, prezes spółki Nowe Centrum.

DCIM100MEDIADJI_0009.JPG

Obecnie w Międzyzdrojach budowany jest pierwszy z trzech budynków. Kolejne są na etapie projektu budowlanego. Inwestycja realizowana jest przez firmę Prestige. Wizualizację przygotowała firmą AKO Architekci.

eko2

W obiekcie zaplanowano budowę nowoczesnego hotelu, ze SPA, basenami, centrum biznesowego oraz miejsc parkingowych.

eko3

Chcemy pogodzić tutaj wymogi biznesowe. Nie chcemy budować potężnych molochów, obiektów które są kontrowersyjne, ale budując coś na skalę miasta, aby osiągnąć finalny efekt biznesowe. Obiekt będzie generował ruch i podatki a przede wszystkich zachowa skalę miasta – podkreślał przedstawiciel firmy Prestige.

eko4