20150304_081534

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domu, a przede wszystkim STAŁEJ miłości dla  czworonoga, który najprawdopodobniej został porzucony przez swojego nieodpowiedzialnego właściciela. Piesek jest młody, bardzo grzeczny, zadbany, absolutnie nie jest agresywny zarówno wobec dorosłych jak i dzieci, boi się psów mniejszych od siebie, łasi się, daje pogłaskać,reaguje na parę komend, jest naprawdę wspaniały!

Gdyby nie fakt, iż jestem już właścicielką dwóch psów, na pewno zajęłabym się tym pieskiem, niestety nie mogę. Nie jest on głodny- mieszkańcy go dokarmiają, nie jest mu też zimno, ale brakuje mu ciepła, miłości, domu na zawsze, właściciela, który świadomie weźmie za to zwierzę odpowiedzialność i nigdy go nie porzuci. Pies będzie kochanym przyjacielem zarówno dla osoby samotnej jak i rodziny z dziećmi. Gwarantuję, że osoba, która zadeklaruje się nim zaopiekować nigdy nie pożałuje swojej decyzji, a oddanie i  niewyobrażalna wierność tego psa będą tego najlepszym dowodem.

Proszę, nie pozwólmy, by trafił on do schroniska, z którego pewnie nie miałby już wyjścia, bo nie jest szczeniaczkiem, lub co gorsza by skończył pod kołami auta. Czekam na telefon od jakiejś dobrej duszy, o każdej porze dnia i nocy, numer 781 986 455.

Czytelniczka