PLAKAT PSFS KAMIEŃ POMORSKI

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Pogoń Szczecin Football Schools zapraszają na otwartą konferencję z udziałem przedstawicieli Pogoni Szczecin, która odbędzie się 15 listopada 2016 roku o godz. 16.30 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim.

Głównym tematem konferencji będzie omówienie zasad współpracy i przedstawienie mieszkańcom oferty  sportowej z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży w piłkę nożną.

Pogoń Szczecin Football Schools szkoli dzieci w wieku 4-12 lat. Dzięki naszym staraniom Pogoń Szczecin Football Schools zgodziła się na szkolenie sekcji młodzieżowej, która wyjątkowo obejmie również zawodników w wieku 14-16 lat. Aktualnie w naszym mieście nie ma oferty piłkarskiej dla młodzieży, dlatego też wspólnie z Pogonią Szczecin będziemy podejmować działania, zmierzające do wypełnienia tej luki.

Pogoń Szczecin Football Schools prowadzona jest pod nadzorem Pogoni Szczecin S.A. dzięki czemu gwarantuje jakość oraz doświadczenie, dając szansę zarówno chłopcom jak i dziewczynkom na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Dumy Pomorza, rozwój swojej pasji oraz spełnienie marzeń. Najzdolniejsi zawodnicy będą mieli szansę kontynuować swoje treningi w Akademii Pogoni Szczecin.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby – rodziców, młodzież, sympatyków Dumy Pomorza oraz fanów piłki nożnej.

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski