sft
II edycja BJJ Open Baltic Cup w Koszalinie za nami. Klub Sportowy Szczerek Fight Team Wolin powrócił z imprezy z trzema medalami w tym jednym złotym! W zawodach wzięło udział około 300 zawodników z całej Polski w tym takie osobistości sportów walk jak Tomasz Narkun – najlepszy grappler w Europie.
Klub z Wolina reprezentowało pięciu zawodników. Adam Osieleniec i Daniel Hronda w kategorii wagowej powyżej 98 kg. Maciej Tarka w kategorii do 98 kg. Damian Wiśniewski w kategorii do 74 kg. Karol Drzewiecki w kategorii do 70 kg.
sft3
Damian i Karol po dobrych walkach ulegli nie znacznie swoim rywalom na punkty. Maciej Tarka w swoim debiucie na macie uzyskał bardzo wysokie drugie miejsce. W najcięższej kategorii wagowej Daniel Hronda zdobył brązowy medal a Adam Osieleniec powrócił do Wolina ze złotym medalem. W klasyfikacji drużynowej SFT zajęło bardzo wysokie trzecie miejsce.
sft2
Sztab trenerski i Prezes SFT Wolin byli bardzo zadowoleni z osiągniętych wyników. Najbliższy trening już o 17:00 – wszystkich chętnych zapraszamy!

SFT Wolin