_DSC0232

W sobotę Święty Mikołaj i Wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu Przyszłość Ostromic odwiedzili dzieci i inne chore osoby przebywające w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim.Akcja odwiedzania przebywających w szpitalu została przeprowadzana już po raz trzeci. Uśmiech i zaskoczenie na twarzach dzieci jest najlepszą nagrodą za trud włożony w nasze działanie.

W dniu dzisiejszym miał również finał akcji „DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA” Akcja ma na celu dotarcie z pomocą materialną do najbardziej
potrzebujących rodzin na terenie Gminy Wolin. W tym roku odwiedziliśmy potrzebujących w sześciu sołectwach.Dostarczono rodzinom artykuł żywnościowe a dla dzieci duże paczki ze słodyczami.

Wszystko to możliwe było dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Anetę i Piotra Powalka,Waldemara Dubrawskiego,i anonimowego darczyńcy jak również z wypracowanych środków Stowarzyszenia,ale przede wszystkim dzięki dobrym sercom ludzi ,którzy ofiarowali nam słodycze podczas akcji w Wolinie.

_DSC0237

Stowarzyszenie Przyszłość Ostromic składa szczególne podziękowania dla; Martyny Poniewozik, Agnieszki Kuchciak i Grzegorza Rybarczyka za poświęcony czas. Pani Żanecie Majewskiej za zrobienie i uszykowanie wszystkich paczek. Tegoroczną akcje możemy zaliczyć do bardzo udanych.Spotkaliśmy się z wielka życzliwością i otwartością podczas dwudniowej zbiórki słodyczy.

Serdecznie w imieniu obdarowanych dziękujemy. Do zobaczenia za rok podczas czwartej edycji naszej akcji

Prezes Stowarzyszenia Przyszłość Ostromic
Bogdan Jarosław Czaplicki