DSC03368
DSC03373
DSC03379
DSC03388
DSC03394
DSC03403
DSC03368 DSC03373 DSC03379 DSC03388 DSC03394 DSC03403

Marek Świderski kandydujący na senatora oraz Dorota Subicka-Bednarczyk kandydująca do Sejmu ruszają z kampanią! – Wczoraj dowiedzieliśmy się, że będący posłem od czterech kadencji Grzegorz Napieralski został liberałem. Pomyśleliśmy, że tak nie może być, że politycy nie powinni zostawiać tego w co wierzyli od tylu lat. Dlatego chcemy pokazać wszystkim jak należy traktować tego typu transfery parlamentarzystów – podkreślił na wstępie Piotr Misiło, jedynka list do Sejmu .Nowoczesnej w województwie zachodniopomorskim.

Jednym z postulatów programowych .Nowoczesnej jest kadencyjność parlamentarzystów. Spowodowałaby ona, że do takich paradoksalnych sytuacji jak przejście niedawnego lidera lewicy, do niedawno liberalnej partii nie miałoby miejsca. Chcemy pokazać, ze Nowoczesna chce odbetonować polską scenę polityczną i taki beton jak Grzegorz Napieralski nie powinien już więcej na tej scenie występowaćpowiedział podczas konferencji kandydat na senatora Marek Świderski.

Marek Świderski zaapelował do wyborów Platformy Obywatelskiej, aby wybrali jedyną partię liberalną występującą na polskiej scenie politycznej – .Nowoczesną Ryszarda Petru. po czym przystąpił do symbolicznego odbetonowywania.

Chciałam zaznaczyć że to mój pierwszy start do Sejmu. Znalazłam się na liście .Nowoczesnej jako lekarz, jako praktyk. Znacie mnie Państwo z mojej praktyki pediatrycznej. Wiem co chciałabym zmienić w służbie zdrowia, wiem jakie zmiany powinny nastąpić, aby była większa dostępność do lekarzy specjalistów, zmniejszone kolejki i żebyśmy wszyscy o ochronę zdrowia zawalczyli przekonywała podczas happeningu Dorota Subicka-Bednarczyk.