Jest już lodowisko, a teraz pod kamieńskim ratuszem pojawiła się zakupiona przez gminę w ubiegłym roku niebieska choinka. Towarzyszy jej renifer ciągnący sanie, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem Mieszkańców.

Iluminacje póki co nie będą świecić. Wszystko rozbłyśnie 6 grudnia o godzinie 17. Wtedy to pod ratuszem przewidziano moc atrakcji. – Na ten mikołajkowy dzień przewidziane jest po raz pierwszy otwarcie lodowiska, które czynne będzie przez okres dwóch miesięcy. Dodatkowym urozmaiceniem będzie uruchomienie iluminacji świątecznych, występy podopiecznych Kamieńskiego Domu Kultury, konkursy na wesoło oraz ciepły poczęstunek. W tym wyjątkowym dniu nie zabraknie świętego Mikołaja ze słodkim poczęstunkiem – informują kamieńscy urzędnicy.

Wciąż istnieje możliwość zaprezentowania się ze świątecznymi produktami w niezajętej części placu ratusza. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego – Aleksandrą Sławińską, pokój nr 5, tel. 91 38 23 963.