2

Lampy, komody, krzesła, meble oraz na inne wszelkiego rodzaju przedmioty można natrafić w nietypowym, nowo otwartym sklepie „Stylowo-Meblowo” w Strzeżewie, kilka kilometrów za Kamieniem Pomorskim. – Przedmioty pochodzą z różnych części Europy. Nie są to towary powystawowe z Niemiec – zapewnia pani Dorota, właścicielka sklepu.

Do rozpoczęcia działalności wraz z mężem przygotowali się kilka lat. – Mamy nawet przedmioty z różnych części świata – mówi pani Dorota.

Asortyment jakim dysponują w tym sklepie jest naprawdę imponujący. – To nie są śmieci, tylko pełnowartościowe przedmioty zakupione od deweloperów skupujących niejednokrotnie całe osiedla mieszkalne – zapewnia właścicielka.

1
3
4
5
6
7
1 3 4 5 6 7

Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Są tutaj meble stylizowane – dębowe czy rzeźbione, dodatki do wystroju wnętrz czy różnego rodzaju antyki. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku od 10 do 18, natomiast w soboty od 10 do 14.

Istnieje możliwość otwarcia w innych godzinach po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Posiadamy własny transport. Możemy dowieźć zakupione przedmioty do 30 kilometrów od siedziby firmy w cenie samego paliwa powyżej 30 km do uzgodnienia – dodaje pani Dorota.

Najnowsze promocje oraz przedmioty, które są obecnie w sprzedaży możecie śledzić za pośrednictwem fanpage’a „Stylowo-Meblowo”