Specjalna strefa z atrakcjami PKP Intercity pojawi się w czwartek na plaży w Międzyzdrojach. Można będzie odbyć wirtualną podróż pociągiem i wziąć udział w zabawach i animacjach. Impreza odbędzie się w godz. 8-13 po prawej stronie wejścia na molo w Międzyzdrojach. Teren będzie podzielony na pięć podstref tematycznych.

Odwiedzający Strefę PKP Intercity na plaży będą też mogli przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki okularom 3D znajdą się we wnętrzu wagonu i poznają warunki podróżowania z PKP Intercity Dodatkowo na plażowiczów czeka przeciąganie liny, wyścigi na dmuchawcach, ścianka wspinaczkowa, zabawa na trampolinie i surfing.

W podstrefie komfortu znajdą się parasole, leżaki, hamaki, wygodne pufy czy specjalne łoże z baldachimem. Każdy, kto odwiedzi podstrefę aktywności sportowo-tanecznych będzie mógł wziąć udział w zajęciach z plażowej zumby i fitnessu. Przestrzeń śmiechu i rozrywki to miejsce dla zwolenników luzu i spontanicznej zabawy. W tym sektorze wczasowicze będą mogli zrobić zdjęcie w specjalnej fotobudce lub przejrzeć się w krzywym lustrze. W obrębie podstrefy kreatywnej powstaną różne budowle z piasku. Natomiast najmłodsi plażowicze w wyznaczonej podstrefie malucha skorzystają z basenu z piłkami, mini zjeżdżalni czy bujanych zabawek – wyjaśniają przedstawiciele PKP.