Stanaszek-Kaczor

Anna Stanaszek-Kaczor nowym sekretarzem gminy Kamień Pomorski. Była doradca burmistrza w drodze konkursu zastąpiła na tym stanowisku Bożenę Górską, która rozstała się z Urzędem Miejskim w Kamieniu Pomorskim za porozumieniem stron, aby objąć stanowisko Inspektora Oświaty w Trzebiatowie.

Nowy sekretarz gminy Kamień Pomorski ma 53 lata. Jest doświadczonym samorządowcem. Była dyrektorem Szkoły, wizytatorem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty, inspektorem kontroli w ZUS, specjalistą ds. zamówień publicznych w ZBiLK w Szczecinie oraz wójtem gminy Świerzno i sekretarzem powiatu. Od grudnia pełniła funkcję doradcy burmistrza Kamienia Pomorskiego.

Pani Stanaszek-Kaczor, pełniąca już w przeszłości funkcję sekretarza, posiada odpowiednie przygotowanie merytoryczne i wiedzę z zakresu zadań realizowanych na stanowisku sekretarza, co stanowi gwarancję prawidłowego i rzetelnego wykonania obowiązków na stanowisku Sekretarza Gminy Kamień Pomorski. Posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej oraz cenną umiejętność interpretowania przepisów prawa i kierowania zespołem pracownikówuzasadniał swój wybór burmistrz Kuryłło.

Stanaszek-Kaczor była jedynym kandydatem aplikującym na stanowisko sekretarza gminy.

kamienskie.info