Już 12 września o godz. 17.00 mamy kolejne spotkanie z Dorotą Schrammek i promocję jej najnowszej powieści „W słońcu i we mgle” – z pewności okaże się znowu hitem – podobnie jak Pobierowska Trylogia. Serdecznie zapraszamy!

Dorota Schrammek jest matką trójki dzieci, żoną, autorką i pisarką – wszystko w prawidłowej kolejności jak sama twierdzi. Mieszka w Pobierowie, swoim miejscu na ziemi. Wstaje wraz ze wschodem słońca, aby przygotować czytelnikom kolejną porcję wzruszeń. Uwielbia zajmować się rodziną i domem. marzy jej się kawiarenka nad Bałtykiem, w której mogłaby spokojnie pisać i przyjmować wielbicieli książek.

Debiutowała powieści „Stojąc pod tęczą” (2015), „Horyzonty uczuć” (2015), „Na brzegu życia” (2016), „Na brzegu życia” (2016), „wiatr wspomnień” (2016) – trzy ostatnie to właśnie trylogia pobierowska. I kolejne tytuły to „Dom którego nie było” (2016), oraz dedykowana młodzieży „Niepełka” (2017). I kolejna powieść i o niej słów kilka- oczywiście już dostępna w naszej Bibliotece w Dziwnowie.

Biblioteka Dziwnów