Na golczewskim Orliku w niedzielę 21 maja odbył się Turniej Piłki Nożnej im. Janusza Domańskiego. W zawodach wzięło 8 drużyn z naszego regionu. W sportowych zmaganiach uczestniczyło łącznie 84 zawodników, co jest nowym rekordem w historii turniejów organizowanych przez Golczewską Grupę Sportową. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Do półfinału awansowały drużyny ISKRY Golczewo, EKOLU Dziwnówek,  TBK Kłęby i BEZ NAZWY Golczewo. W pierwszym półfinale ISKRA Golczewo bezbramkowo zremisowała  w regulaminowym czasie gry z EKOL Dziwnówek. Zwycięzcę musiały wyłonić  rzuty karne. Zwyciężyła w nich drużyna z Golczewa wynikiem 5-4. Drugi półfinał TBK Kłęby przegrały 1-2 z drużyną BEZ NAZWY Golczewo.

W „małym finale”, meczu o 3 miejsce, wystąpiły drużyny EKOL Dziwnówek i TBK Kłęby. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem EKOL-u Dziwnówek, ubiegłorocznego triumfatora turnieju z okazji Dni Golczewa. W wielkim finale stanęły naprzeciwko siebie drużyny ISKRY Golczewo i BEZ NAZWY Golczewo. Po bardzo zaciętym meczu i ostrej sportowej walce po końcowym gwizdku wynik był remisowy i po raz drugi tego dnia zwycięzców wyłoniły  rzut karne. Zakończyły się one wynikiem 4-3 na korzyść drużyny BEZ NAZWY Golczewo.

Zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową walkę i postawę Fair-Play. Dziękujemy Burmistrzowi Golczewa Andrzejowi Danielukowi za wsparcie organizacyjne naszej imprezy. Zapraszamy na przyszłoroczną edycję turnieju. Liczymy, że będzie się cieszyła podobnym zainteresowaniem.

Golczewska Grupa Sportowa

PODSUMOWANIE:
I miejsce – BEZ NAZWY Golczewo
II miejsce – ISKRA Golczewo
III miejsce – EKOL Dziwnówek
Król strzelców – Wojciech Trepkowski
Najlepszy zawodnik- Yaroslav Olenyuk
Najlepszy bramkarz- Kamil Kowalski