Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i marketingu.
Obowiązki: aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych na rynku polskim i zagranicznym, analiza konkurencji, tworzenie ofert handlowych, współudział w negocjacjach, budowa wizerunku, marki HTW, PR, współpraca z portalami turystycznymi i rezerwacyjnymi, uczestnictwo w eventach branżowych, zarządzanie profilami hotelu w mediach społecznościowych.
Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego lub średniego, doświadczenia na wskazanym stanowisku w branży hotelowej lub/i turystycznej, wysokiej kultury osobistej, umiejętności negocjacji, znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego                                         i doświadczenie w zawodzie będzie atutem.
Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, miłą atmosferę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe.
Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: rekrutacja@trzywyspy.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.