plakat-maly
Ruszyły zgłoszenia elektroniczne do „I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” na dystansie 10 km, który odbędzie się w sobotę 6 sierpnia br. o godzinie 16:00. Czeka na Was ciekawa trasa, która prowadzić będzie po ulicach w ścisłym centrum miasta. Liczymy, że przypadnie Wam do gustu i wyjedziecie z Kamienia Pomorskiego z mnóstwem wspaniałych wspomnień.

Liczymy, że odwiedzicie Nas z rodzinami, przyjaciółmi, znajomymi, dlatego oprócz biegu przygotowujemy dla Was dodatkowe atrakcje:
– inauguracja regat Mistrzostw Europy w Klasie Europa Juniorów,
– koncerty, pracujemy nad tym, aby czas po biegu umilała Nam „Gwiazda”,
– w okolicy startu, mety (Ratusz, Marina, amfiteatru) organizujemy liczne punkty gastronomiczne, ekspozycję sponsorów,
– liczne NAGRODY, które rozlosujemy wśród Was po biegu,
– dołożymy wszelkich starań, aby oprócz biegu, czekały na Was i Waszych bliskich dodatkowe atrakcje nie spotykane na innych imprezach biegowych.

mapa

Zapisy trwają do 31 lipca br. do godziny 23:59. Po tym terminie zgłosić się będzie można jedynie w dniu imprezy w Biurze Zawodów (w przypadku wolnych miejsc). Wpisowe wyniesie 40 złotych do końca maja br., po tym terminie będzie to kolejno 50, 60 i 70 złotych. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest —–> TUTAJ <——

Wszelkie informacje będą sukcesywnie zamieszczane na stronach: kb-kamien.eu bieg oraz na facebooku „Klub Biegacza Kamień Pomorski”. Tam też m.in. będą pojawiać się informacje o partnerach, sponsorach biegu oraz nagrodach, nad którymi ciągle pracujemy, a już mamy czym się pochwalić. Na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal.

Bieganie to nasza ogromna pasja i z tej pasji zrodził się „I Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Z całego serca zapraszamy Was 6 sierpnia br. do Kamienia Pomorskiego.

Kamieński Klub Biegacza