rynny

Wystarczył dzień po naszej publikacji, aby w remizie strażackiej zamontowano nowe rynny. Jak tłumaczy p.o kierownika Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie, wszystko przez fakt, że rynny musiały zostać wykonane na specjalne zamówienie.

Uprzejmie informuję, że od października 2016 r. budynkiem Remizy Strażackiej przy ul. Zamkowej 21 w Wolinie administruje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie. Przejęty budynek posiadał braki rur spustowych oraz zanieczyszczenia w rynnach dachowych. Zakład będąc już administratorem zlecił wyczyszczenie rynien z wysięgnika koszowego oraz uzupełnienie brakujących odcinków rur spustowych. Rynny dachowe wyczyszczone zostały 15 października 2016 r. i w tym też dniu pobrano przedmiar brakujących odcinków rur. Z uwagi na nietypową średnicę należało wykonać je na zamówienie. Nowe brakujące odcinki rur spustowych zostały zamontowane 21 listopada 2016 r. – informuje Bogdan Wilkowski.

DSC02023

Mamy nadzieję, że strażacy tak szybko jak doczekali się uzupełnienia brakujących odcinków rur, doczekają się nowej elewacji.