DSC07664

Radni pytają burmistrza, co dalej z namiotami na plaży w Dziwnowie. – Chcielibyśmy się dowiedzieć, czy w ubiegłym roku był zagwarantowany dostęp do toalet, czy muzyka nie grała zbyt głośno muzyka? – dopytywała radna Bożena Próchniak.

W ub. roku Rada Miejska w Dziwnowie wyraziła zgodę na wydzierżawienie na okres 12 miesięcy działek na plaży z przeznaczeniem na punkty kulturalno-rozrywkowe. Cieszące się popularnością wśród młodzieży obiekty nie zawsze przynosiły chlubę miastu. Z tytułu dzierżawy do kasy miasta wpłynęło ponad 80 tys. złotych netto. Jeden z namiotów był usytuowany przy zejściu na plażę z ulicy Parkowej, drugi przy ulicy Reymonta.

Te zadania które były narzucone w ub. roku zostały zrealizowane. W ub. roku mieliśmy inne godziny otwarcia, nie było tam muzyki typowo dyskotekowej. W tym roku mam zapewnienie ze tez tak będzie – tłumaczył burmistrz Dziwnowa – W tym roku Pan Artur Szulc bardziej zaangażował się w uzyskiwanie sportowców czy artystów których będziemy tu oglądać. To dzięki zaangażowaniu Pana Szulca będziemy mieli w tym roku projekt plaza w Dziwnowie.