Rusza pierwsza edycja akcji „Psu na budę” z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt! Zachęcamy przedsiębiorców oraz ich klientów do wzięcia udziału. O co chodzi? Przedsiębiorcy w naszym rejonie fryzjerzy, kosmetyczki, minibary i inni rzemieślnicy; w dniu 25 kwietnia jak jeden mąż pracują na rzecz zwierząt bezdomnych klienci część dochodu będą mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych skarbonek.

Dochód ze skarbonek zostanie przekazany w pełni na zakup nowych bud dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Stare już są bardzo wysłużone. Całej inicjatywie będzie towarzyszył spory rozgłos, gwarantujemy plakaty, skarbonki. Fundatorom bud oferujemy możliwość zamontowania stosownej informacji na boksie. Zawsze chciałeś zostać wolontariuszem i wspomóc bezdomne psy teraz jest ta możliwość :)

Zgłoszenia przedsiębiorców zbieramy do dnia 15 kwietnia na priv lub pod nr telefonu: Agata 607 091 069. Całą akcję na rzecz Schroniska organizuje Fundacja „Psia Kość” z siedzibą: ul. Wysockiego 10c/3 72-400 Kamień Pomorski Numer KRS: 0000579958

Mamy już pierwsze zgłoszenia z Kamienia Pomorskiego i z Gryfic. Link do wydarzenia na facebooku: Kliknij tutaj