20160322_103913

Czaruś jest 11-letnim uczuciowym psem. W przeszłości miał kochającego właściciela z którym spędzał życie. Po jego śmierci Czaruś trafił do schroniska. Po dłuższym czasie znalazła się osoba chętna do zaadoptowania Czarusia ale okazała się ona nieodpowiedzialnym opiekunem, ponieważ czaruś całe dnie spędzał błąkając się po miejscowości w poszukiwaniu zainteresowania oraz pożywienia. W ten sposób 2 lata temu czaruś znalazł się pod opieką mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego w Wolinie. Mieszkańcy zapewnili mu poczucie bezpieczeństwa oraz otoczyli miłością. Niestety lokatorzy Wspólnoty Mieszkaniowej posiadają już swoich pupili. Czaruś niebawem przejdzie na emeryturę wobec tego potrzebuje opiekuna, który w tym czasie będzie stróżem jego życia.

Czaruś jest typowo domowym zwierzęciem. Emocjonalnie szuka kto odwzajemni
jego przyjaźń. Posiada wyjątkowy dar wykrywania dobrych ludzi, których gdy spotka na swojej drodze towarzyszy im do celu ich spaceru. W stosunku do dorosłych oraz dzieci
nie jest agresywny. W żadnym wypadku nie może zostać uwiązany do budy. Czaruś potrzebuje cały czas być przy swoim opiekunie: towarzyszyć mu przy zakupach, uprawianiu ogródka, spacerze bądź popołudniowej drzemce.

Z wielkim żalem ale z poczuciem odpowiedzialności za los Czarusia mieszkańcy Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego w Wolinie poszukują opiekuna, który zostanie przyjacielem Czarusia.

Chcesz, żeby Czaruś zawładnął Twoim sercem? Dzwoń – kom. 723 713 145

Mieszkańcy Wspólnoty Mieszkaniowej
przy ul. Wojska Polskiego 24A