Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!!
Pracowałam u nich prawie 2 tygodnie i sama się sobie dziwię że tyle wytrzymałam ufff!!! Nigdy więcej. Szefostwo zakłamane, pazerne na kase i na wyzyskiwanie pracowników jak najbardziej się da!
Przyszłam tam do pracy jako kelnerka (na początek 10zł/h plus napiwki) a robiłam jako kelnerka, pizzerka i na zmywaku. Kuzynka 16lat przyszła tam chwile później na zmywak, a oprócz zmywania naczyń została zatrudniona do obierania ziemniaków, krojenia warzyw i mięsa, jak rownież gotowania zupy… Dlaczego? Bo odeszła od nich nawet główna kucharka, która pracowała tam od samego początku, ale również miała dość!! Odeszła w trakcie mojej kadencji;) Chwilę po  niej odeszła kolejna kucharka, która robiła tam ok 2tygodni.. Co chwila od nich ktoś odchodzi i naprawde teraz się nikomu nie dziwię!!!Poprostu pełen profesjonalizm ze strony pracodawców! :)
Ale to nie wszystko :))
Mój super fajny szef jest tak pazerny na kase że potrafił bezczelnie ukraść mi napiwek sprzed nosa. Szefowa na początku gdybym się nie upomniała też nie wychyliłaby się sama by mi dać mój napiwek..
Pracowałam uczciwie, robiłam więcej niż musiałam, dosłownie cały czas w ruchu.. niby mnie doceniła pare dni temu po tym jak jej super mąż zabrał na bezczela napiwek dostałam 12zł/h..
Ale co mi po tym jak przy wypłacaniu pieniędzy nagle okazało się że niby dzień wcześniej brakowało w kasie 120zł gdy byłyśmy z nią same na zmianie. Więc jak to powiedziała „żeby było uczciwie, bo przecież sama sobie tego nie wyjęła z kasy to obetnie mi 60zł”
Także tu pseudo podwyżka, a za chwile coś by tylko za dużo nie wypłacić pracownikowi ;)
Najlepiej jakby znaleźli kogoś kto by zapieprzał tam na pełen etat za darmo i jeszcze im dopłacał za swoją ciężką pracę. Nigdy się nie spotkałam z tak bezczelnymi i fałszywymi ludźmi jak oni. I szczerze od serca odradzam!!!
P.S. Dodatkowo dla ludzi którzy się tam żywią. Pierogi są mrożone z paczek. Kuchnia połączona z kanciapką a jedzenie leży tuż obok brudnych mopów. Także średnio sterylnie ;) Pozdrawiam