trasa-projekt-plaza

Nudzisz się leżąc bezczynnie na plażowym ręczniku? Twoje dzieci marudzą i nie chcą po raz kolejny budować zamku z piasku? Masz już dość spacerów po nadmorskim deptaku z przyjaciółmi? Jeśli tak, zapraszamy do miasteczka „Projektu Plaża 2016”, tam czeka moc atrakcji! Już po raz ósmy ekipa telewizji TVN wyruszy w podróż po polskim wybrzeżu, by przez kolejne weekendy bawić urlopowiczów. W tym roku zatrzyma się m.in. w Dziwnowie.

„Projekt Plaża” na dobre wpisał się już w listę wakacyjnych wydarzeń. Co roku odwiedza nadmorskie kurorty by bawić i uprzyjemniać wypoczynek wczasowiczom. W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

W tym roku relacje z poszczególnych lokalizacji będą prowadzone przez Oliviera Janiaka w programie „Co za tydzień” (TVN, niedziela, godz. 11:35 i TVN Style, poniedziałek, godz. 13:40, emisja od 10 lipca) oraz Paulę Marciniak w „Tymczasem na plaży” (TTV, sobota, godz. 18:05; niedziela, godz. 18:00). Natomiast ekipa „Dzień Dobry Wakacje” (TVN, sobota i niedziela, godz. 08:30 – 11:00) co weekend kilkakrotnie połączy się na żywo z miasteczkiem Projektu Plaża.

Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

8:30 – poranny jogging
9:00 – oficjalne otwarcie miasteczka, zapisy do turniejów plażowych
9:00 – 13:00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe
13:00 – 14:00 – chillout/relax
14:00 – 17:00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe
15:00 (sobota) – warsztaty taneczne z finalistami programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”
20:00 – otwarcie części wieczornej
21:00 (sobota) – taneczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”
21:30 (piątek, sobota) – koncert gwiazdy i beach party
2:00 – zamknięcie miasteczka

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN, będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle – lody Kaktus oraz Decathlon, w których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów. Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.