Płacicie rachunki, dzierżawy i koncesje? Nie ma sensu, pokazuje to przykład „pana Czesia”, który za pośrednictwem facebooka chwali się prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą na plaży w Międzywodziu. – „Wczoraj pranie, dzisiaj sprzedawałem piwo na czarno i…śmigałem na skuterze po fali ..a co! Pozdrowienia z plazy, Czesiu”, „…żeby nie zwariowac ,czekajac na prad i ..,sanepit, zrobilem duze pranie” (pisownia oryginalna) – to tylko kilka z wpisów Pana Czesława

Facebookowy profil przedsiębiorcy zauważył jeden z naszych Czytelników. – W Międzywodziu na plaży właściciel sprzedaje alkohol bez koncesji, nie dość tego chwali się tym na fb. Przez takich ludzi opinia jest jaka jest. – napisał Pan Jacek.

cebula 1

Faktycznie profil jest ogólnodostępny dla wszystkich i bogaty w przeróżne ciekawe wpisy. Wiadomo z niego, że Pan Czesław śpi na plaży, tam też robi pranie. „…jade do Świnoujścia ..”po prąd ” Sanepit ..ok :) Elektryk bedzie dzisiej,najpóźniej jutro” – napisał pod koniec lipca przedsiębiorca.

cebula 2

„….zeby nie zwariowac ,czekajac na prad i ..,sanepit, zrobilem duze pranie”, „wczoraj pranie,dzisiaj sprzedawalem piwo na czarno i…smigalem na skuterze po fali ..a co !!!!!Pozdrowienia z plazy ,Czesiu :)”. Zachowaliśmy oryginalną pisownię przedsiębiorcy, który zaprasza do swojego beach pubu.