212476_paryz_wieza_eiffla_pola_elizejskie_zachod_slonca_francja

Okazuje się, że bycie urzędnikiem to prawdziwy skarb! Szczególnie jeżeli reprezentuje się taką spółkę jak Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Normowany czas pracy w przytulnym biurze i nieustanne podnoszenie kwalifikacji – m.in. na zagranicznym szkoleniu, to niekwestionowane atuty!

Praca w KTBS nie należy do najłatwiejszych. Bywa niewdzięczna, wymaga sporo cierpliwości, szczególnie kiedy ma się do czynienia z awanturującymi się petentami. Żeby świadczyć najwyższej jakości usługi należy się szkolić.

Według nieoficjalnych informacji, do których udało się dotrzeć naszej redakcji, jedno ze szkoleń, na które mieli wybrać się pracownicy spółki odbywało się… w Paryżu. Kadra KTBS miała udać się nad Sekwanę samolotem w połowie ub. roku.

Zarządzająca Spółką od niespełna dwóch tygodni nowa prezes KTBS nie chciała komentować całej sprawy. O wiele więcej do powiedzenia miał Burmistrz Gminy Kamień Pomorski.

Pan sobie żartuje?! Szkolenie w Paryżu w ramach działalności spółki KTBS? Nie jestem w stanie sobie tego nawet wyobrazić! Sprawdzę to. Jeżeli to prawda, to jest to skandal! No chyba, że to szkolenie odbywało się w ramach pożyczki Jessica na rewitalizację Kwartału Dominikańskiegopodsumował Stanisław Kuryłło.

kamienskie.info