Burmistrz Gminy Kamień Pomorski Stanisław Kuryłło oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zapraszają na imprezę sylwestrową, która rozpocznie się 31. grudnia br. o godz. 21.00 w kamieńskim amfiteatrze!

Na okoliczność tego wydarzenia Agencja Artystyczna Grand Music postawi na amfiteatrze scenę muzyczną z profesjonalnym nagłośnieniem oraz światłami dyskotekowymi. Przed nami cztery godziny energetycznej zabawy przy muzyce na żywo z zespołem Bastek Band z Alexem, naszym gościem specjalnym z Ukrainy. W specjalnej aranżacji będzie można usłyszeć m.in. hit mijającego roku jakim była piosenka „Despacito”. Dodatkowo czekają na Was dwa występy lokalnego rapera oraz zabawa z DJ-em przy największych hitach minionego roku.

Dodatkowo konkursy i nagrody dla publiczności, kawa i herbata dla wszystkich zmarzniętych, przed północą szampan, a o północy specjalny pokaz fajerwerków, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Dwa profesjonalne zestawy pirotechniczne zostaną odpalone z kamieńskiego molo. Nad powodzeniem i bezpieczeństwem tej akcji czuwać będzie jednostka OSP Jarszewo. Przy scenie muzycznej będzie znajdował się oznakowany punkt medyczny z pełniącym dyżur ratownikiem medycznym.

Specjalnie dla naszych najmłodszych uczestników otwarte zostanie lodowisko przy ratuszu, które tego dnia wyjątkowo czynne będzie do późnych godzin nocnych. Bezpieczeństwo i porządek na lodowisku jak i przy scenie pilnować będą wykwalifikowani ochroniarze. Na czas imprezy w okolicy sceny zostaną postawione dwie toalety przenośne typu toi-toi.

Z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku Organizator przygotował 18 piłek do gry w piłkę nożną, które średnio co 15 minut będą rzucane ze sceny w stronę przybyłej publiczności. Przed północą życzenia noworoczne złoży osobiście Burmistrz Stanisław Kuryłło. Zapraszamy na najbardziej gorącego Sylwestra w naszym mieście!

źródło: MOSiR Kamień Pomorski