14937193_329113240801422_71584739419773796_n

„Dla Ciebie to kilka chwil, dla kogoś całe życie! – wspólnie ratujemy życie, bo nie ma nic cenniejszego” – właśnie pod takim hasłem w niedzielę (18.12) w ośrodku Marena Wellnes & SPA w Międzywodziu odbędzie się dzień dawcy szpiku – „Dla Kamili i Innych”. Impreza będzie miała bardzo różnorodny charakter. Organizatorzy gwarantują naprawdę wiele atrakcji!

Poznaliśmy wstępny plan tego dnia. Dzień „Dawcy Szpiku” rozpocznie się od występu utalentowanego 10-latka Kamila Szymańskiego   – „AKORDEON I JA” [scena]. Dalej „BIEG NA RZECZ KAMILI I INNYCH” amatorzy i zawodowcy – we współpracy z Dziwnowską Ligą Biegową [teren].

Nie zabraknie też atrakcji dla fanów zimowych kąpieli. We współpracy z Dziwnowską Ligą Biegową, na plaży odbędzie się „Morsowanie. Niewątpliwą atrakcją będzie obecność piłkarzy Pogoni Szczecin, którzy wspierając akcje będą udzielać wywiadów, dawać piłkarskie show oraz przeznaczą przedmioty na licytacje.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz fanów spotu. Na miejscu będzie można skorzystać z zamków dmuchanych do wewnątrz, mega dart, bramki celnościowa, gry ogrodowe, narty wieloosobowe, spodnie 3os., taśmy, kaski, szczudła, układanki, lina do przeciągania i inne [teren i w budynku].

Klaun Andzia Kuleczka zapewni zabawy dla dzieci, malowanie buziek oraz warsztaty balonowe. Będzie można zobaczyć „Coaching” prowadzony przez Małgorzatę Olewnik –jak radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych, jak walczyć o siebie i nie zgubić się w tym zwariowanym świecie.

Na miejscu będzie obecne Stowarzyszenie Słowian i Wikingów z Wolina oraz atrakcje wprost z wioski Wikingów. Gotowanie na świeżym powietrzu przy oprawie muzycznej, obecność policjantów i strażaków, którzy zapewnią atrakcje, dni otwarte MARE SPA to kolejne z zagwarantowanych atrakcji.

W czasie imprezy zostanie przeprowadzona licytacja wyjątkowych przedmiotów, z których pieniądze trafią do DKMS. Organizatorzy zapewniają, że spośród osób, które oddadzą wymaz zostaną rozlosowane upominki ufundowane przez firmy, instytucje współorganizujące/ współpracujące „DZIEŃ DAWCY SZPIKU DLA KAMILI I INNYCH!”. Imprezę zakończy pokaz laserowy wraz z pokazem sztucznych ogni [„ŚWIATEŁKO DLA ŻYCIA”].

„Najważniejsze jednak będzie to, że akcja ta to same korzyści – dzieci zobaczą że pomagać można i trzeba na wiele sposobów, dorośli przekonają się, że czasami aby zrobić prezent z okazji nadchodzących Świąt nie trzeba wydawać setek złotych – wystarczy wziąć pałeczkę i pobrać nią wymaz z policzka – może być tak , że dla kogoś będzie to największy dar i prezent w życiu! Tak więc jeżeli czytasz to nadal, powiem wprost – wiem co będziesz robić 18 grudnia 2016 r, będziesz w Marena Wellness & SPA , bo „I TY MOŻESZ URATOWAC KOMUŚ ŻYCIE !”

Osobą odpowiedzialną za organizacje akcji jest Jola, chcesz pomóc ?
pisz: marketing@marena.pl
dzwoń: 572 348 921
Dziękujemy !