DSC05339

Nieoczekiwany finał Dnia Kobiet w Międzyzdrojach. Jak udało się nieoficjalnie ustalić naszej redakcji – w trakcie świętowania, dwie kobiety pokłóciły się o trzecią i z zazdrości jedna z nich ugodziła drugą nożem. Poszkodowana w stanie ciężkim trafił na stół operacyjny. Obecnie jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do feralnego zdarzenia miało dojść w Dzień Kobiet. Według naszych informacji, dwie mieszkanki Międzyzdrojów miały pokłócić się o inną kobietę. Były pijane. W efekcie kłótni jedna ugodziła drugą nożem w brzuch. Nie wzywając policji, aby nie narobić sobie kłopotów, opuściły mieszkanie i samodzielnie zaczęły szukać pomocy. Skończyło się jednak na interwencji lekarza i pogotowia. Po przebadaniu okazało się, że dźgnięta kobieta jest w ciężkim stanie, gdyż doszło do perforacji jelita.

Kiedy sprawą zajęli się funkcjonariusze, nie mogli ustalić przebiegu zdarzenia. Zazdrosna napastniczka starała się przekonać funkcjonariuszy, że kiedy razem z koleżanką wychodziły z domu zostały zaatakowane przez nieustalonego mężczyznę. Miał on uderzyć jedną z nich w twarz, natomiast drugą ugodzić nożem w brzuch. Dopiero po kilku godzinach wyszło na jaw, co tak naprawdę zaszło.

Dźgnięta kobieta musiała przejść operację, podczas której usunięto jej fragment jelita. Jej zazdrosna koleżanka, otrzymała zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia. Grozi jej kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.