9 maja 2017 roku policjanci Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zniszczył samochód osobowy. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Międzyzdroje poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu na podstawie zarządzenia wydanego przez sąd. Zgodnie z poleceniem, mężczyzna zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Około godziny 15:30 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odebrał zgłoszenie, według którego w Międzyzdrojach palił się samochód. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie wysłano funkcjonariuszy Komisariatu
Policji w Międzyzdrojach, którzy zatrzymali 27-letniego sprawcę.

Mieszkaniec gminy Międzyzdroje został doprowadzony do kamieńskiej komendy, gdzie przedstawiono mu zarzuty i osadzono w policyjnym areszcie. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ponad to, w trakcie prowadzonych czynności, funkcjonariusze ustalili, że 27-latek jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z poleceniem sądu, mężczyzna zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.