8 maja 2017 roku asp. szt. Tomasz Kuliński, po blisko 23 latach służby odchodzi na emeryturę. Podczas uroczystego spotkania pożegnany został przez funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy.

Od początku swojej kariery tj. od 1995 roku asp. szt. Tomasz Kuliński związany był początkowo z Komendą Policji w Świnoujściu, a następnie z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim. Przez wszystkie te lata dał się poznać, jako wzorowy i zaangażowany w służbę funkcjonariusz, profesjonalnie wykonujący powierzone mu zadania. Służbę pełnił, jako policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Zespołu Ruchu Drogowego.

Z dniem 15 października 2013 roku mianowany został na stanowisko Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Z dniem 01 grudnia 2016 roku mianowany został na stanowisko Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Zawsze wykazywał się wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem.

W uroczystości pożegnania asp. szt. Tomasza Kulińskiego udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Nie zabrakło również uczniów klas policyjnych, którzy odbywali praktyki w kamieńskiej jednostce. Mieli oni szansę uczestniczyć w tej ważnej chwili, poczuć jej podniosły charakter. Podinsp. Leszek Nowak podkreślił, że choć z naszych szeregów odchodzi zaangażowany w służbę, sumienny i doświadczony funkcjonariusz, to ma nadzieję, że jego miejsce zajmą młodzi, energiczni ludzie pragnący zdobywać wiedzę i doświadczenie służąc społeczeństwu.

Wszyscy dziękujemy za wspólną służbę. Z okazji pożegnania wyrażamy uznanie za zaangażowanie, wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu obowiązków oraz pokonywaniu wszelkich trudów. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz pomyślności w życiu osobistym.

Rzecznik KPP w Kamieniu Pomorskim