DSC02853

Takich wyników od debiutującej w III lidze drużyny z Wolina nie spodziewał się chyba nikt! Vineta zakończyła rundę jesienną na pozycji wicelidera, pokonując po drodze rezerwy Arki Gdynia, Lechii Gdańsk czy Pogoni Szczecin. W ostatnim spotkaniu tej rundy Wyspiarze zdemolowali na wyjeździe drużynę KS Chwaszczyno 7:3.

Clipboard02

Wygrywać zaczął także rozgrywający swoje mecze w IV lidze Gryf. W tym sezonie zespół przechodził głęboki kryzys. Dopiero zmiana trenera, którym został Krzysztof Wierzbicki ze Świnoujścia sprawiła, że piłkarze z Kamienia Pomorskiego wygrali swoje dwa ostatnie spotkania – z Odrą Chojna 2:0 oraz na wyjeździe z Dębem Dębno 2:1. Dzięki temu Gryf awansował na 10. miejsce w tabeli i mozolnie stara się odrabiać straty.

Clipboard01

Już za tydzień, w sobotę 28 listopada o godz. 12:30 lokalnych kibiców czeka nie lada gratka. Na boisku w Kamieniu Pomorskim rozegrane zostanie spotkanie V Rundy Pucharu Polski ZZPN – regionu szczecińskiego. Gryf Kamień Pomorski będzie walczył o awans do kolejnej rundy w meczu z Vinetą Wolin! Mecz zapowiada się tym bardziej ciekawie, że w kadrze Vinety Wolin znajduję się trzech byłych zawodników Gryfa. Z pewnością Kamil Kacperek, Kacper Wittbrodt i Ryszard Król będą chcieli zaprezentować się jak najlepiej przeciw swoim dawnym kolegom z boiska.