Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Dzieci i młodzież z sołectwa Stuchowo czas ten spędziły bardzo aktywnie i w miłej atmosferze.

13 i 14 lutego w świetlicy i na świeżym powietrzu odbyły się konkursy, gry i zabawy. Korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer, a także graliśmy w koszykówkę na orliku. Dzieci i młodzież brały udział w warsztatach plastycznych, których efektem były piękne ozdoby walentynkowe dla bliskich. Zadbaliśmy także o świąteczny wystrój naszej świetlicy, w której udekorowaliśmy okna i przygotowaliśmy okolicznościową gazetkę.

W środę 15 lutego miały miejsce zajęcia kulinarne z serii „I Ty możesz zostać Master Szefem” – Edycja Stuchowo 2017. Podczas których piekliśmy przepyszne faworki.
W międzyczasie odbyły się rozmaite gry i zabawy. Nazajutrz delektowaliśmy się smakiem nie faworków, ale kiełbaską i ziemniakami z ogniska. Dziękuje Aldonie Stangryckiej za przygotowanie ogniska, a także rodzicom za pomoc w zorganizowaniu.

źródło: Opiekun świetlicy wiejskiej w Stuchowie

W piątek 17 lutego została zorganizowana zabawa walentynkowa. Oprócz tańców, śpiewów i konkursów przygotowany został słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników W tak wesołej atmosferze bardzo szybko minął nam pierwszy tydzień ferii. W kolejnych dniach zimowego odpoczynku dla dzieci i młodzieży przygotowano również ciekawe propozycje do spędzenia wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy.