IMG_0082

12 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został I Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u, w którym rywalizowały dzieci z rocznika 2006. W turnieju zagrało 8 drużyn: Gryf Kamień Pomorski (3 zespoły), Vineta Wolin, Sparta Gryfice, Fala Międzyzdroje, Ina Goleniów i Arkonia Szczecin. Rozegranych zostało 28 spotkań, które wyłoniły zwycięzcę. Okazał się nim zespół gospodarzy Gryf Kamień Pomorski – grupa zielonych.

IMG_0153

Królem strzelców z wynikiem 8 goli został Fabian Bodek, zawodnik kamieńskiego Gryfa.

IMG_0241

Zakończony turniej został zaplanowany i przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko za sprawą rodziców, którzy od lat całym sercem angażują się w organizację tego typu imprez. Mamusie naszych małych zawodników doszły już do perfekcji, przysłowiowy serwis rodzicielski po raz kolejny okazał się kluczem do sukcesu.

IMG_0266

Wiele pozytywnych i przychylnych opinii usłyszeliśmy od trenerów przyjezdnych drużyn. Wszystko dzięki rodzicom, trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi oraz naszym kochanym dzieciakom, które stworzyły niesamowite widowisko sportowe.

IMG_0267

Zdjęcia z turnieju dostępne są na stronie Organizatora pod adresem www.mosir-kamien.pl. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie. Słowa podziękowania dla sponsorów i kibiców, którzy w sobotę odwiedzili naszą halę. Do zobaczenia na kolejnych turniejach piłkarskich!

Turniej sędziowali zawodnicy Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu: Paweł Żabierek i Kacper Wittbrodt. W sprawnym przeprowadzeniu turnieju pomagał „serwis tatowy” – ojcowie naszych młodych gryfiarzy pilnowali porządku przy stoliku, notowali bramki, wyniki oraz dopingowali i wspierali nasze drużyny.

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski