Posiadacze fiatów seicento w Kamieniu Pomorskim w dalszym ciągu nie mogą spać spokojnie. Ostatni weekend to kolejne paliwowe żniwa rabusia, który na cel upatrzył sobie samochody tej marki. Mężczyzna jest tak bezczelny, okrada i niszczy samochody osób, które wcześniej padły jego ofiarą!

– Ta sama sprawa, teraz kolejne dwie osoby są obrobione! Byłam złożyć zeznania na Policji razem ze znajomym. Okradziono mnie drugi raz. Znowu przecięto przewód i spuszczono paliwo. W czwartek przyprowadziłam samochód z naprawy, zatankowałam paliwo. Chciałam jechać do sklepu i znowu jest pusto. Kradzież była najpewniej w sobotę. Niech ta policja wreszcie coś zrobi i kogoś szukają! – denerwuje się nasza Czytelniczka.

Rozpoznajecie tego mężczyznę? To właśnie on w poniedziałek o 1 w nocy rozprawił się ze zbiornikiem paliwa jednej z mieszkanek Kamienia Pomorskiego. Incydent opisywaliśmy wczoraj, jak udało nam się ustalić to czwarty przypadek, kiedy na terenie Kamienia z seicento ktoś kradnie paliwo.

Rozpoznajecie tego mężczyznę? To właśnie on w poniedziałek 5  czerwca o 1 w nocy rozprawił się ze zbiornikiem paliwa jednej z mieszkanek Kamienia Pomorskiego. To kolejny przypadek, kiedy na terenie Kamienia z seicento ktoś kradnie paliwo.

O 1 w nocy (6.07) pojawia się mężczyzna w kapturze. Podchodzi do zaparkowanych samochodów, rozgląda się po czym przechodzi do działania. Całe zdarzenie trwało około 20 minut, mężczyzna w trakcie kradzieży odchodzi gdzieś poza zasięg kamer, po czym wraca okrężną drogą. Po spuszczeniu paliwa odchodzi z plecakiem.