190120162301

Przesyłam w załączeniu zdjęcie zrobione na nowym rondzie przy ul. Mieszka. Zrobiłem je na przejściu dla pieszych z wysokości oczu przeciętnego przechodnia! Przyznacie Państwo, że sklep Biedronki prezentuje się nieźle, natomiast widoczność ulicy i ewentualnie nadjeżdżających pojazdów jest delikatnie mówiąc kiepska! Czy jest zagrożeniem, tego nie wiem ale może być – stwierdza w mailu przesłanym do redakcji nasz Czytelnik.

Zmodernizowana ulica Mieszka I została oddana do użytku w grudniu ub. roku. Była jedną z trzech przebudowanych ulic przez konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim oraz Derylak-Bud Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim. W ramach przebudowy wykonano nową nawierzchnię ulic, chodniki, bezpieczne ronda oraz kolejne metry ścieżek rowerowych.

Mamy wszystkie opinie które są wymagane prawem w tym zakresie. Organizację ruchu na całym odcinku została uzgodniona i zatwierdzona zarówno z policją jak i starostwem powiatowym, ale oczywiście przyjmujemy wszystkie uwagi w zakresie użytkowania tej drogi i będziemy je weryfikować – zapewnia Adrian Guranowski z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, które były generalnym wykonawcą robót.