Właściciele sklepu „Oszczędny Koszyk” przepraszają wszystkich klientów za utrudnienia. Od dziś (19.10) przez około miesiąc sklep będzie nieczynny. Przerwa w działaniu ma związek z całkowitą metamorfozą oraz zmianą franczyzodawcy. – Jeżeli w trakcie prac modernizacyjnych nie napotkamy na „niespodzianki” to otwarcie nastąpi w pierwszej dekadzie listopada – zapewnia w rozmowie z naszą redakcją Monika Zielińska.

Obiekt nie zmienił swojego dotychczasowego właściciela. Za to sam sklep będzie poddany całkowitemu remodelingowi. Pojawi się w nim nowe wyposażenie oraz wizualizacja. Wszystko przez fakt, że dotychczasowi właściciele podpisali umowę z poznańską siecią „Chata Polska”.

O wyborze franczyzodawcy zdecydował wysoki poziom standardu wyposażenia, wizualizacji i jakości obsługi. Będzie więcej ciekawszych promocji. Szczególny nacisk zostanie położony na gamę produktów świeżych tj. mięsa, nabiału, owoców i warzywzapewnia właścicielka sklepu – Sklep do tej pory cieszył się dużym zaufaniem wśród naszych klientów i mamy nadzieję, ze po remoncie damy wszystkim powody do satysfakcji. 

W sklepie pozostaje dotychczasowa kadra. Będzie w nim można w dalszym ciągu znaleźć cieszące się bardzo dużą popularnością produkty golczewskiej restauracji „Herbowa”. Obecnie można je kupować także w sklepach „Chata Polska” przy ulicy Bałtyckiej oraz „Lewiatanie” przy ulicy Strzeleckiej w Kamieniu Pomorskim.

Data ponownego otwarcia  zostanie podana na plakatach umieszczonych wewnątrz sklepu.