To najwyższy czas, aby zapisać się do udziału w „II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” na dystansie 10 kilometrów. W dniu 30 kwietnia br. mija termin podstawowej opłaty startowej. Organizatorzy spodziewają się, że frekwencja utrzyma się w tym roku na rekordowym poziomie. Ostatni bieg ukończyło aż 186 biegaczy z całej Polski. Jak będzie w tym roku przekonamy się 5 sierpnia br.

Trasa „II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” prowadzi przez najpiękniejsze zakątki Kamienia Pomorskiego. Start i meta biegu mają swój początek na ulicy Stary Rynek znajdującej się przy gotyckim ratuszu miejskim, który zbudowany został w XIII wieku. Tuż obok znajduje się jeden z najnowocześniejszych, najpiękniejszych portów jachtowych na południowym Bałtyku. Tam też uczestnicy biegu otrzymają wyjątkowo piękny medal pamiątkowy.

Do końca kwietnia br. biegacze mają możliwość zapisania się na imprezę w ramach podstawowej opłaty startowej, która wynosi 40 złotych. Następnie opłata wzrośnie do 50 złotych i będzie obowiązywać do 28 lipca br. Potem opłata ta wzrośnie do 70 złotych i będzie można uiścić w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród:

  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Kompleksie Marena Wellness&SPA w Międzywodziu,
  • voucher o wartości 500 złotych na odbycie 8-godzinnego kursu carvingu na poziomie podstawowym,
  • zegarek sportowy polar M400,
  • i to jeszcze nie koniec.

PRZYJEDZ !!! UKOŃCZ !!! WYGRAJ !!!

Zapraszamy na stronę internetową biegu, na której można dokonać zapisu www.biegkamien.pl lub bezpośrednio na stronę internetową przyjmującą zgłoszenia http://sport-time.com.pl/competitions/view?id=154 Warto także polubić i systematycznie odwiedzać fanpage na Facebooku – Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, gdzie pojawiają się bieżące informacje o biegu.

Organizatorami „II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” są Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Stowarzyszenie Klub Biegacza Kamień Pomorski.