Działamy jako Polska firma, od. 1998r.
Zajmujemy się produkcją stolarki budowlanej aluminiowej.
Do naszych wyrobów należą klasyczna stolarka okienno-drzwiowa, fasady, a także jeden z głównych atutów specjalistyczna stolarka przeciwpożarowa.
Z pomocą wykwalifikowanych pracowników i nowoczesnego parku maszynowego, jako główny cel stawiamy sprostanie wszystkich wymagań naszych klientów.
Jeśli chcesz poznać nasz zespół prześlij swoje CV.
By lepiej poznać działalność, którą się zajmujemy odwiedź www.gosco.pl

Opis stanowiska:
* Wykonywanie czynności związanych z produkcją stolarki aluminiowej.
* Składanie konstrukcji z użyciem elektronarzędzi i maszyn. [ wiertarka, szlifierka kątowa ]

Nasza propozycja:
* Oferujemy stabilne zatrudnienie [ umowa o pracę ]
* Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie pracy jednozmianowym.
* Praca w godz. od 7:00 do 15:00 od pon. do pi.
* Oferujemy przyuczenie do wykonywanych czynności.

Nasze wymagania:
– Posługiwanie się elektronarzędziami [ szlifierka kątowa, wiertarka]
– Rzetelność i staranność
– Komunikatywność
– Odpowiedzialność
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
– Dokładność przy wykonywaniu pracy.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV.