SKATE

Ubiegłoroczna edycja programu z elementami skate Pracowni Motywacja i Działanie zakończyła się współtworzeniem oficjalnego otwarcia wolińskiego skateparku. Co teraz czeka na uczestników tych zajęć? – Jak zawsze na Naszych zajęciach, dzieciaki nie będą się nudzić! A najważniejsze jest to, że nie będą siedzieć przed komputerem w domu, jak jest piękna słoneczna pogoda! – informuje trener i wychowawca programu, Sebastian

Warsztaty odbywać będą się na terenie wolińskiego skateparku. W dniach i godzinach ustalonych przez młodzież, nie rzadziej niż raz w tygodniu, nie mniej niż 2 godziny. W trakcie zajęć nauczą się podstaw jazdy na deskorolce, longboardzie, BMX , rolkach. Poruszone zostaną tematy zasad bezpiecznego korzystania ze skateparków, zasad fair play oraz bezpiecznych wakacji.

Aby wziąć udział w programie wystarczy pod numerem 699654608 zgłosić swój udział i w ustalonym terminie przyjść na woliński skatepark. Zajęcia są bezpłatne, finansuje je Urząd Miejski w Wolinie. Zacznij swoją letnią przygodę!