To cud, że nikomu nic się nie stało a budynek nie spłonął. Wszystko przez grupkę pijanych mężczyzn, którzy w jednym z mieszkań przy ulicy Norwida postanowili rozpalić grilla. Dym wydostający się na klatkę schodową zaalarmował sąsiadów, a ci bez wahania wezwali straż.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży z Kamienia Pomorskiego i strażacy z Jarszewa. W drodze był kolejny zastęp straży z Jarszewa oraz Trzebieszewa. Na widok strażaków grupka pijanych mężczyzn szybko wyszła przed budynek.

O właścicielu mieszkania, który uprzykrza życie sąsiadów pisaliśmy 23 stycznia. Mężczyzna niedawno opuścił zakład karny. Pierwsze problemy zaczęły się od razu po wyjściu z więzienia. – Boimy się o swoje życie. Ten człowiek śpi na klatce. Codziennie odbywają się u niego libacje alkoholowe, bójki, przychodzą podejrzane osoby pod wpływem środków odurzających – żalą się mieszkańcy.

Mieszkanie, które zajmuje mężczyzna jest pod zarządem Kamieńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Obecnie spółka jest na etapie przygotowania pozwu o eksmisję.