Sprzedam Nowy Agregat BERGO (używany 6,5 godziny)
Z agregatu zostały zdemontowane koła transportowe i sprzedaje bez nich cena okazyjna odbiór osobisty lub odpłatny transport na terenie woj. zachodniopomorskiego.
Poniżej opis producenta i charakterystyka
Cena 3900 do negocjacji tel.: 537 777 100
Model DG8500-DP wyposażony jest w ŚWIECE ŻAROWE, dzięki którym odpalanie agregatu w czasie mrozów jest tak łatwe jak podczas temperatur plusowych.
NOWOŚĆ! Innowacyjna Technologia DUAL POWER (PODWÓJNA MOC)-podwójne uzwojenie prądnicy.
W standardowej prądnicy siłowej na gniazdo 230V przypada tylko 1/3 mocy agregatu, a agregat jednofazowy wytwarza napięcie tylko 230V. Zastosowana Technologia DUAL POWER pozwala na korzystanie z pełnej mocy agregatu zarówno przy napięciu 400V(siła) jak i 230V. Umożliwia ona podłączenie urządzeń dużej mocy siłowych i jednofazowych. Dzięki niej agregat staje się w pełni uniwersalny-spełnia funkcję agregatu jednofazowego i trójfazowego jednocześnie. Zatem nie ma potrzeby kupowania dwóch agregatów.
Niskie zużycie paliwa: maksymalnie 1l ropy na godzinę przy maksymalnym obciążeniu.
Pojemny akumulator 30Ah renomowanej firmy.
W 100% miedziana prądnica.
Zdalne sterowanie pilotem o zasięgu aż 80m.
Automatyczny odprężnik, dzięki któremu odpalanie staje się jeszcze łatwiejsze.
Nasz agregat posiada szczegółowy filtr paliwa (podobnie jak w samochodzie), dzięki czemu nie są potrzebne dwa filtry, więc koszt eksploatacji zmniejsza się. Dodatkowo chronisz silnik przed zniszczeniem poprzez brak ciągle zapowietrzającego się układu dwóch filtrów.
Przystosowanie do ATS (automatyka pozwalająca na samoczynny zapłon w razie zaniku energii i samoczynne wyłączenie agregatu w momencie powrotu prądu z elektrowni) poprzez mikroprocesor w pulpicie, elektrozawór i gniazdo do podłączenia. W razie potrzeby wystarczy dokupić urządzenie ATS pozwalające na działanie agregatu w automacie.
Agregat posiada stabilizator napięcia AVR.
Możliwość odprowadzenia spalin przy użyciu węża dostępnego na naszych aukcjach.
GWARANCJA 24 miesiące.
Łatwo dostępne części zamienne.
Instrukcja w języku polskim wraz z deklaracją zgodności WE.
Polska marka. Na życzenie Klienta dokonujemy montażu agregatu w naszej siedzibie (koła i stópki).
Przed wysyłką wykonujemy pierwszy rozruch. Dostarczamy agregat sprawdzony, gotowy do pracy – zalany olejem silnikowym i paliwem.