Choć w ostatnich wyborach samorządowych startując do Rady Powiatu z pierwszego miejsca otrzymał czytelny komunikat od wyborców, uzyskując zaledwie 32 głosy – to jego aspiracje sięgają wysoko. W internecie możemy wyczytać, że pełnił funkcję Burmistrza Golczewa. Mowa o Marku Maślaku, kierowniku Zakładu Usług Publicznych w Golczewie, którego facebookowy profil przyciągnął uwagę jednego z naszych Czytelników.

Maslak2

Choć większa część profilu byłego radnego jest niedostępna dla osób nieznajomych, to sekcja publiczna i ogólnodostępna dotyczy jego autoprezentacji. Możemy się z niej dowiedzieć, że Marek Maślak pochodzi z Drawna, obecnie mieszka w Kamieniu, ukończył Akademię Rolniczą i… jest Burmistrzem Golczewa – taki zapis widnieje po wpisaniu jego imienia i nazwiska w okienku wyszukiwarki popularnego portalu społecznościowego. W galerii można natrafić na zdjęcie z meczu samorządowców w ramach rozgrywanego w czerwcu 2013 roku meczu z okazji Dni Golczewa.

maslak

Golczewo uzyskało prawa miejskie 1 stycznia 1990 roku. Przez 26 lat władze sprawowało w niej dwóch burmistrzów – śp. Janusz Domański (1990 – 2006) oraz od 2006 roku do chwili obecnej Andrzej Danieluk. Czy to zwykła pomyłka kierownika Marka Maślaka czy może skrywane aspiracje lub polityczne plany szefa golczewskiego Zakładu Usług Publicznych? Postanowiliśmy zapytać go o to drogą mailową. Do tematu wrócimy po uzyskaniu odpowiedzi.

Czy uważasz, że Marek Maślak byłby dobrym Burmistrzem Golczewa?

Zobacz wyniki

[vc_facebook]