BANER_PODSTRONA

Akcja „Przygarnij Zwierzaka” ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt. Schroniska są pełne porzuconych i skrzywdzonych psów i kotów, które z dnia na dzień przestały być atrakcją dla ich właścicieli i straciły swój dom. Potraktowane okrutnie, niejednokrotnie porzucone na poboczu drogi bądź w lesie, w schronisku próbują na nowo odzyskać zdrowie, radość życia i wiarę w człowieka. Otaczane są troskliwą opieką, regularnie szczepione, sterylizowane oraz wyprowadzane na spacery. Tutaj uczą się na nowo współżycia z człowiekiem, co umożliwia im ponowne znalezienie przyjaznego domu.

Kto chciałby mieć w posiadaniu taką stylową bawełnianą koszulkę lub torbę musi się pośpieszyć! Do końca akcji zostały 4 dni.
Białe z pieskiem: http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-schronisko-sosnowice.html
Czarne z kotkiem: http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-kotek-schronisko-sosnowice.html
Czarne z pieskiem:  http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-piesek-schronisko-sosnowice.html

W schronisku w Sosnowicach mieszkają psy, które macie szansę uszczęśliwić! Zysk z każdej sprzedanej koszulki bądź torby, 20 zł brutto, zasili konto Schroniska w Sosnowicach.

Dlaczego nasza koszulka jest wyjątkowa? Ponieważ jest symbolicznym podziękowaniem za wsparcie zwierzaków ze schroniska. Wysokogatunkową koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy. Lub zatrzymać sobie na pamiątkę. Jeśli chcesz pomóc w inny sposób lub zaadoptować zwierzaka prosimy o kontakt bezpośrednio ze schroniskiem 91 38 60 535, 504 249 530

Akcja trwa do 30 listopada. Wysyłka zakupionych koszulek nastąpi po zakończeniu akcji czyli po 30 listopada.

Schronisko w Sosnowicach