DSC00338

W dniu 26 marca b.r. podczas VI Sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach Radni wraz z Burmistrzem Gminy Międzyzdroje wyróżnili uczennicę klasy III Gimnazjum w Międzyzdrojach Natalię Szaryńską. Natalia indywidualnie, za namową mamy, wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na „Blog Roku 2014”. Jej blog: www.mellarkeverdeen.blox.pl,

o tematyce literackiej znalazł się w finałowej trójce konkursu i został wybrany spośród 300 blogów o tej tematyce, prowadzonych przez nastolatków. W konkursie udział wzięło 2 700 blogów. Natalia szczególne słowa podziękowania skierowała do swoich nauczycieli ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz mamy.

Na sesji oficjalnie przedstawiono również nowego Dyrektora Międzynarodowego Domu Kultury, którym od 09 marca b.r. jest Artur Duszyński. Artur Duszyński pełnił poprzednio funkcję Kierownika Międzynarodowego Domu Kultury.

Natalii gratulujemy nagrody i życzymy wielu literackich dokonań a nowemu Dyrektorowi Międzynarodowego Domu Kultury gratulujemy awansu zawodowego i życzymy sukcesów w prowadzonej działalności kulturalnej.

Anetta Czyżak
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą