DSC_0019

„Doktor Dosia” ze Szpitala św. Jerzego – Najpopularniejszy Lekarz w Plebiscycie ” Hipokratesa 2015″. W ubiegły piątek odbyło się w Szczecinie w obecności władz naszego województwa i ponad 100 gości wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych laureatom corocznego zachodniopomorskiego plebiscytu „Głosu Szczecińskiego” na najpopularniejszego lekarza, pielęgniarkę i przychodnię przyjazną pacjentom.

Głosowanie jest znaczące bo odbywa się przez płatne przez pacjentów sms-y. W powiecie kamieńskim najwięcej głosów i bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajęła lekarz specjalista pediatrii i neonatologii Dorota Subicka, przez dzieci nazywana „Doktor Dosia”. Oprócz listu gratulacyjnego od Urzędu Marszałkowskiego wręczanego przez Panią Marszałek i honorowego dyplomu „Hipokratesa” „Doktor Dosia” otrzymała w nagrodę pobyt w znanym luksusowym SPA.

DSC_0026

Dyrektor Szpitala św. Jerzego Jarosław Specjalski pogratulował w imieniu szpitala laureatce a sam odebrał nagrody za II miejsce w kategorii „Przychodni Przyjaznej Pacjentom” dla przyszpitalnej przychodni specjalistycznej. Pod nieobecność przedstawicieli spółki „Chirurg” odebrał za nich nagrody i dyplomy zaznaczając, że wszyscy trzej chirurdzy z tej spółki na co dzień operują pacjentów w kamieńskim szpitalu.

DSC_0015

Kolejnym miłym dla szpitala akcentem było odebranie nagród i wyróżnień dla bardzo popularnej położnej Natalii Grzędy która zajęła III miejsce w kategorii najpopularniejsza pielęgniarka i położna. Pani Natalia od czerwca znów poprowadzi szkołę rodzenia dla matek z powiatu kamieńskiego. Wszystkim laureatom z naszego powiatu należą się gratulacje i słowa uznania.

źródło:
Administracja Szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim