DSC08333

W sobotę, 2 kwietnia, odbędzie się najdłuższy, bo liczący 21087,5 m bieg. Zapisy odbędą się tradycyjnie pół godziny przed startem  tj. od godziny 10.00, na terenie Marena Wellness & Spa w Międzywodziu, ul. Turystyczna 1/za tablicą końca miejscowości, po prawej stronie, jadąc w kierunku Międzyzdrojów/.

Start punktualnie o godzinie 10.30. Dla wszystkich uczestników biegu organizatorzy przygotują bufet z wodą w połowie trasy. Trasa półmaratonu przebiegać będzie od miejsca  startu, chodnikiem do Dziwnowa- przez most- chodnikiem obok Polo- ul. Orzeszkowej- wbieg na promenadę i dalej na prawo, promenadą do ul. Szosowej i  ścieżką pieszo- rowerową do Dziwnówka, w Dziwnówku cały czas prosto w kierunku lasu do punktu zwrotnego. Tam usytuowany będzie półmetek. Powrót tą samą trasą /mapka załączeniu/.

trasa półmaraton corel 2 (2)

Jako organizatorzy mamy nadzieję, że znakomicie poradzicie sobie Państwo z tak długą trasą. Pamiętajcie jednak, że Dziwnowska Liga Biegowa powstała dla amatorów i najważniejszym przesłaniem tej biegowej imprezy jest to, że nie ważne jak długo się biegnie, ważne by dobrze się bawić i na sportowo spędzić wolny czas.

Do zobaczenia 2 kwietnia w Międzywodziu na starcie do biegu!

LUKS „Bałtyk”