IMG_6609

Gryf Kamień Pomorski we współpracy ze szkółką piłkarską LP Football Academy ogłasza nabór do nowej sekcji piłkarskiej dla 4-5 latków (rocznik 2010-2011). Treningi dla dzieci odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a w okresie jesienno-zimowym w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. System treningowy, szkoleniowy i organizacyjny bazuje na rozwiązaniach największej szkółki piłkarskiej w Polsce.

Misją szkółki jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi. Przy naborze dzieci nie są selekcjonowane, każde dostaje szansę. LP Football Academy proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. W przypadku najmłodszej grupy treningi odbywają się w formie gier i zabaw rozwijających podstawowe umiejętności piłkarskie. Każde dziecko, które przystąpi do nowej sekcji zostanie objęte specjalnym ubezpieczeniem sportowym.

Przynależność do LPFA to nie tylko profesjonalne treningi, turnieje i mecze, ale również szereg przywilejów i korzyści – m.in. spotkania z piłkarzami, eskorty na meczach Ekstraklasy, wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej.

Zapraszamy na otwarty trening, który odbędzie się w poniedziałek, 28 września o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Informacje i zapisy u trenera Dawida Sandzewicza – tel. 506 081 243.

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski