unnamed

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza na II kolejkę ligową XVIII edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, która odbędzie się w niedzielę, 27 listopada 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Aktualnie w rozgrywkach rywalizuje 11 drużyn, w których gra niemal 140 zawodników!

W pierwszym, niedzielnym meczu KS Zryw Zamoście zagra z Dynamitem Benice. Dla Zrywu będzie to pierwsze spotkanie w tegorocznych rozgrywkach, w pierwszej kolejce zespół miał pauzę. Trudno zatem przewidzieć w jakiej formie są zawodnicy tej ekipy. Wiadomo, że z drużyną Zrywu po wielu latach pożegnał się Piotr Pluta, który w tym sezonie zasilił szeregi Jar Jarszewo. Wzmocnieniem ma być powrót Sławka Jambora, który wraca po poważnej kontuzji. Sławek doznał złamania kości piszczelowej i strzałkowej po niefortunnym zderzeniu z przeciwnikiem. Ekipa Dynamitu Benice zaliczyła w I kolejce bolesną porażkę z Repro Service Pol.. 9:0. Teraz zapewne zespół z Benic zrobi wszystko by zatrzeć niekorzystne wrażenie po pierwszej kolejce i podgonić zespoły z górnej części tabeli.

W drugim spotkaniu Contra zagra z Repro Service Pol. Mamy nadzieję, że do tego czasu Contra zdąży uzupełnić braki kadrowe, bowiem 5 zawodników przeciwko ekipie Repro może być proszeniem się o dotkliwą i wysoką porażkę. W pierwszej kolejce Contra bez zawodników rezerwowych przegrała z Jar Jarszewo 5:2. Repro Service Pol. pokonało Dynamit Benice 9:0. Zapowiada nam się bardzo nierówny pojedynek.

W trzecim meczu rozpędzona ekipa Pankbudu podejmie Jar Jarszewo. Dla młodych wilków będzie to druga przeprawa ligowa, w pierwszej kolejce pokonali ZURB Kamień Pomorski 10:0 i z najlepszym bilansem wskoczyli na fotel lidera. Teraz przed nimi dużo bardziej doświadczony zespół, Jarszewo w ubiegłą niedzielę pokonało Contrę 5:2, ale trzeba było przyznać że przegrani pomimo pięciu zawodników w składzie zdołali do przerwy utrzymać remis 2:2. Pankbud dysponuje większą kadrą, zapowiada nam się bardzo interesujące spotkanie.

W czwartym meczu o godz. 15.00 Medicina zagra z DarKingiem. Liczymy na niespodziankę, bowiem DarKing słynie z odbierania punktów faworytom i żadna ekipa nie może ich lekceważyć, nawet jeśli w pierwszej kolejce nie poszło DarKingowi najlepiej kiedy przegrał z Vocatusem 5:3. Forma DarKingu zwykle niestabilna lecz biada tym, którzy trafią na dzień kiedy panowie będą do gry i to będzie właśnie „ten” dzień.

unnamed (1)

Na zakończenie II kolejki ZURB Kamień Pomorski zagra z Agropomocą Sulikowo. Ekipa z Sulikowa zapewne będzie miała ochotę na pierwsze punkty w lidze, w pierwszej kolejce niewiele brakło a punktów dostarczyłaby Medicina. Wtedy się nie udało, w niedzielę kolejna szansa. I chociaż ZURB to nie Medcina nie należy się spodziewać, że ekipa z Kamienia Pomorskiego łatwo meczu nie odda. Dwie ekipy o stosunkowo młodym składzie, szykuje się niezwykle waleczne i emocjonujące starcie. Oby n mecz nie był festiwalem żółtych i czerwonych kartek.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od Pana Artura Kozubowskiego z Pizzeri Aleksandria cieszące się dużą popularnością bony na najlepszą pizzę w mieście. Dziękujemy bardzo za wsparcie kamieńskich rozgrywek w kolejnym już sezonie rozgrywkowym. Pizzeria Aleksandria wspiera nasze działania od wielu edycji, za co w imieniu naszych zawodników bardzo serdecznie dziękujemy. Od II kolejki ligowej z każdego meczu wyłaniać będziemy najlepszego zawodnika, który otrzyma od nas taki właśnie bon. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Startujemy w niedzielę, już od godz. 13.00.

Terminarz II kolejki ligowej – 27.11.2016

13.00 KS Zryw Zamoście – Dynamit Benice
13.40 Contra – Repro Service Pol.
14.20 Pankbud – Jar Jarszewo
15.00 DarKing – Medicina
15.40 ZURB Kamień Pomorski – Agropomoc Sulikowo

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski