Plakat6

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, organizator Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF), zaprasza na VI Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 21 stycznia 2017 roku od godz. 10.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim.

Już po raz drugi Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu odbędzie się w Kamieniu Pomorskim. Wszystko za sprawą zespołu Repro Service Pol., który dwukrotnie z rzędu zajął pierwsze miejsce w 2015 i 2016 roku. Zgodnie z tradycją Turnieju Mistrzów, zapoczątkowanego przez organizatorów ligi futsalowej w Nowogardzie w 2012 roku, zwycięzcy przysługuje prawo do organizacji tego turnieju w swoim mieście.

W tym roku w VI Zachodniopomorskim Turniej Mistrzów Futsalu zagra 8 drużyn:

  1. Devs Team – Mistrz Szczecińskiej Ligi Piłki Nożnej “Netto”
  2. Global Gościno – Mistrz Kołobrzeskiej Ligi Futsalu
  3. Termex Mrówka Trzebiatów – Mistrz Mrzeżyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
  4. Klinkier Grzelak Stargard – Mistrz Stargardziej Amatorskiej Ligi Futsalu
  5. Medicina – Mistrz Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
  6. Lew Ubezpieczenia – Mistrz Gryfickiej Amatorskiej Ligi Futsalu (2015)
  7. PE-GAZ Kołobrzeg – zwycięzcy I Bałtyckich Mistrzostw Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2016
  8. Repro Service Pol. – zwycięzcy Turnieju Mistrzów w 2015 i 2016 roku, zwycięzcy II Bałtyckich Mistrzostw Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2017

Zespoły w wyniku losowania podzielone zostaną na dwie grupy, w których rywalizować będą na zasadzie każdy z każdym. Czas gry 1 x 12 minut. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy przejdą do półfinału, gdzie stawką będzie mecz finałowy.

Kolejny Turniej Mistrzów Futsalu odbywający się w naszym mieście to najlepszy dowód, że nasze najlepsze drużyny prezentują najwyższy poziom piłkarski w województwie zachodniopomorskim. Warto tutaj zaznaczyć, że 8 stycznia 2017 r. po dwudniowych zmaganiach 25 zespołów z całego województwa w II Bałtyckich Mistrzostwach Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2017 zespół Repro Service Pol. wywalczył pierwsze miejsce. Mamy nadzieję, że w najbliższą sobotę, 21 stycznia po raz kolejny pokażemy kto rządzi w futsalu w województwie, tym samym wierzymy, że kolejny Turniej Mistrzów odbędzie się w naszym mieście. Tego Wam bardzo serdecznie życzymy i trzymamy za Was kciuki!

źródło: MOSiR Kamień Pomorski