1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Gmina Kamień Pomorski zapraszają na I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego, który odbędzie się w sobotę, 19 grudnia 2015 roku od godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9.

Czekamy na osiem drużyn, które w wyniku losowania zostaną podzielone na dwie grupy, z każdej z nich do rundy półfinałowej wyjdą dwa najlepsze zespoły. Turniej oprócz zwycięzcy wyłoni króla strzelców, najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza.

Ponadto dla wszystkich uczestników turnieju organizator przewiduje ciepły poczęstunek w postaci kiłbasy z grilla, kawy i herbaty.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do 14 grudnia 2015 roku. Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny. Czekamy na zgłoszenia drużyn max. 12-osobowych. Więcej informacji pod numerem teleonu 91 38 24 227.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ostatnia konfrontacja sołectw odbyła się ze podczas Dożynkowego Turnieju Piłkarskiego, rozegranego 6 września 2015 roku. Pierwsze miejsce zajęło wtedy po rzutach karnych sołectwo Trzebieszewo. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już niebawem. Zapraszamy Was bardzo gorąco!

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski