01

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie budowy ścianki wspinaczkowej, które odbędzie się w sobotę, 19 listopada 2016r. o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Ścianka wspinaczkowa to inicjatywa obywatelska Młodzieżowej Rady Miasta i Stowarzyszenia Kulturalny Kamień adresowana do wszystkich mieszkańców. Miała by powstać w hali sportowej, być obiektem ogólnodostępnym i przeznaczonym do bezpiecznego uprawiania wspinaczki sportowej.

02

Inicjatywa społeczna pod nazwą „TAK dla ścianki wspinaczkowej w Kamieniu Pomorskim” na portalu społecznościowym Facebook cieszy się dużą popularnością. Aktualnie 277 osób jest zainteresowanych tym projektem, a sama informacja o ściance wspinaczkowej została udostępniona niemal 1000 razy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom młodszego pokolenia, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, na którym zostaną omówione szczegóły dalszej współpracy. Planowane jest powołanie do życia stowarzyszenia miłośników wspinaczki sportowej, które zajmie się pozyskiwaniem środków finansowych i realizacją pomysłu. Zapraszamy!

03

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski