WP_20161005_006

W środę 5 października w parku miejskim w Dziwnowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim. Sztafeta dziewcząt w składzie: Kamila Cwenarkiewicz, Natalia Bandura, Marta Cyrulik, Natalia Zielińska, Magdalena Pawlak, Oliwia Frydrych, Wiktoria Frydrych, Zuzanna Szczepkowska, Klaudia Baroszewicz i Marta Palenica zajęła drugie miejsce. Natomiast sztafeta chłopców w składzie: Albert Witczak, Oskar Jaros, Marcin Piętak, Damian Klimczak, Adrian Stasiak, Dawid Chojnacki, Patryk Żywulski, Jakub Majchrzak, Kacper Małkowski i Szymon Rakowski, była bezkonkurencyjna i zdobyła pierwsze miejsce.

WP_20161005_017

Po zakończeniu dzisiejszych zawodów podsumowano również rywalizację międzyszkolną szkół ponadgimnazjalnych powiatu kamieńskiego w roku szkolnym 2015/2016. Najlepsza okazała się reprezentacja dziewcząt z ZSP Kamień Pomorski, chłopcy uplasowali się na miejscu trzecim.

W. Brząkała, J. Jarema