Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie po raz 16. da okazję mieszkańcom oraz turystom do podziwiania największych gwiazd sportu, które niegdyś zaznaczyły swoją obecność na arenach międzynarodowych. Oprócz sportowych atrakcji, to także okazja, do występów muzycznych. Przez trzy dni – od czwartku do soboty (10 – 12 sierpnia) na scenie pojawią się prawdziwe gwiazdy.

Pierwsze spotkanie z muzyką w trakcie tegorocznego Festiwalu otworzy czwartkowym koncertem (10.08) zespół MiG. Grupa została założona w 2000 roku w Pruszkowie. Zespół znany jest też z takich kompozycji, jak Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona, Miód Malina i Słodka wariatka, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym Youtube.

W piątek na scenie zaprezentuje się Ewelina Lisowska. To polska wokalistka, gitarzystka, kompozytorka i autorka tekstów. Zaistniała dzięki udziałowi w programie telewizyjnym typu talent show „X Factor” emitowanym w telewizji TVN. Znana z takich przebojów, jak „W stronę słońca”, „Zatrzymaj się”. Wystąpiła w reklamie sieci sklepów RTV/AGD Media Expert.

W sobotę podczas finałowego koncertu przed mieszkańcami Dziwnowa i turystami wystąpi grupa Feel. To polski zespół popowy założony w Katowicach w 2005 roku przez wokalistę Piotra Kupichę. Grupę uzupełniają klawiszowiec Łukasz Kożuch, basista Michał Nowak oraz perkusista Michał Opaliński.